Verblijf met speelzolder, hottub, veranda en buitenkeuken (556)
De Verhuurder
Deze herenboerderij is een zeer geschikte accommodatie voor een familieweekend of weekendje weg met vrienden (met kinderen) of collega's. Een ruim vakantieadres met grote buitenruimte, veranda, overdekt terras en mooie tuin staat tot jouw beschikking. Het verblijf grenst aan het prachtige natuurgebied de Maashorst.
De centrale ruimte heeft eettafels, een bar met koelkast, een lounge hoek, en een ruimte waar gegeten en gerelaxt kan worden. Ook bevindt zich hier een TV. Deze multifunctionele ruimte kan ook omgevormd worden tot een vergaderruimte. Hier bevindt zich ook de ‘speelbedstee’, een kamer speciaal voor kinderen, waar gespeeld én geslapen kan worden.
De grote keuken is uitgerust met een vaatwasser, een kookplaat met 5 pits gasfornuis, 2 ovens, magnetron, broodrooster, grill/ tosti-apparaat, airfryer, koelkasten met vriesgedeelte en een aparte koffiehoek met div. koffieapparaten. In deze keuken bevindt zich ook een zitgedeelte. In een aansluitende ruimte bevinden zich de wasmachine, wasdroger en een strijkijzer met strijkplank. Er is aan de voorzijde van het huis een aparte TV- en leeskamer met twee zithoeken en kasten met boeken en spellen. Ook zijn er op de begane grond nog 5 slaapkamers, 3 daarvan met faciliteiten. Er is een goed wifi netwerk en een rolstoelvriendelijk toilet aanwezig. Vanuit de overloop grenzend aan de kamers is de grote verwarmde speelzolder te bereiken met o.a. klimtouw, voetbalspel, biljart, sjoelbak, verkleedkleding, krijtwand en veel ander speelgoed.
Het huis beschikt over in totaal 13 slaapkamers, de meeste voorzien van aangrenzende badkamer met douche, toilet en wastafel. Het merendeel van de bedden zijn 1-persoons boxsprings (matrassen van goede kwaliteit met afmeting 90cm x 200cm). In een aantal kamers bevinden zich ook een stapelbed en een bedstee. 1 slaapkamer is speciaal ingericht voor kinderen én er is nog een slaapzolder voor 3 personen. Er zijn 3 kinderstoelen en 2 kinderbedjes aanwezig.
Achter de accommodatie vindt men de veranda, een tuin en speelgelegenheid. De tuin is op het zuiden gelegen, met daarbij in de bloemrijke tuin diverse zitgroepen. Hier is ook de overdekte buitenkeuken te vinden, met een braadplaat alsook een houtskool en gas bbq, eveneens bevindt zich hier de hottub en de koud-water(dompel)bak. Een speelveld met diverse speeltoestellen waaronder een schommel, glijbaan, speelhuisje, trampoline, jeu de boulesbaan, zandbak, tafeltennis tafel en volleybalnet. Helemaal achter op het terrein bevindt zich nog een pluimvee-ren. Ook is er een houtkachel voor de koude avonden, hout is aanwezig. Op het terrein zijn voldoende parkeerplaatsen en er is een laadpunt voor elektrische voertuigen aanwezig. De gehele accommodatie is exclusief voor uw gezelschap.
Begane grond:
Slaapkamer 1: 2x 1-persoonsbed + 1-persoonsbedstee + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2: 2x 1-persoonsbed + stapelbed + wasbak
Slaapkamer 3: 3x 1-persoonsbed
Slaapkamer 4: 2x 1-persoonsbed + douch en wastafel
Slaapkamer 5: 1-persoonsbed + stapelbed + douch, toilet en wastafel
1e Verdieping:
Slaapkamer 6: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 7: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 8: 2x 1-persoonsbed + stapelbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 9: 2x 1-persoonsbed + stapelbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 10: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 11: 2x 1-persoonsbed + 2-persoons blokhut-stapelbed + toilet en wastafel
Slaapkamer 12: 2x 1-persoonsbed + 2-persoons blokhut-stapelbed + toilet en wastafel
2e Verdieping:
Slaapzolder: 3x 1-persoonsbed
We hebben met een grote groep een mooi weekend gehad. Er was genoeg te doen voor iedereen. Op loopafstand van een bakker, slager en supermarkten.
Super mooie locatie met een mooie tuin en buiten kachel. Mooie kamers. De meeste met douche en toilet. Ruime keuken met veel mogelijkheden. Vriendelijke ontvangst en communicatie met eigenaar was prima. Ook vooraf om te overleggen wat mogelijk was.
We hebben enorm genoten van het verblijf bij . Het huis is ruim opgezet en de badkamers bij aan de kamers is erg fijn. Je hoeft eigenlijk niet op elkaar te wachten voor het gebruik van het sanitair. Ook de gemeenschappelijke ruimte is voldoende. De keuken is van alle gemakken voorzien, maar uitgebreid koken voor zo'n grote groep daar is het fornuis niet op berekend. Ook de vaatwasser en oven zouden ruimer mogen.
We hebben een heerlijke familieweek gehad, mee door het warme weer. In de woonkamer was het lekker koel, zelfs bij grote hitte buiten. Maar op koele ochtenden soms wat te fris, ook door de betonnen vloer. De keuken is niet berekend op een grote groep, zeker voor het koken en afwassen is erg weinig ruimte. Het bubbelbad was werd goed gebruikt, al gaat het mij aan het hart hoeveel stroom daarmee verbruikt wordt.
Reactie van de verhuurder
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Sportvereniging
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 9 Douches
- 8 Toiletten
- 10 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 3 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 6 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (Senseo)
- Wasmachine
- Droger
- Dekbedden
- Kussens
- Één of meerdere bedstedes
- Centrale verwarming
- Barbecue
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Dartbord
- Pooltafel
- Sjoelbak
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Tafeltennistafel (buiten)
- Jeu de boules
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Zandbak
- Overdekt terras
- Vuurkorf
- Buitenkachel
Extra faciliteiten
- Hottub
- Bubbelbad
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
- Opladen elektrische fietsen
Mindervaliden
- Aangepast toilet
- Aangepaste douche
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
Het vakantiehuis is gelegen nabij de Maas, in een waterrijk natuurgebied. Op diverse plekken is het mogelijk om watersporten uit te oefenen of te wandelen door bijvoorbeeld het nabijgelegen natuurgebied met zandduinen en uitgestrekte bossen. Ook is er in de buurt een natuurspeeltuin!
Activiteiten
Het attractiepark Billy Bird (met verschillende zwemmogelijkheden) ligt in de omgeving. De Efteling, Toverland en dierenpark Ziezoo zijn ook gemakkelijk te bereiken met de auto. De tuinen van Appeltern mogen ook niet ontbreken tijdens je verblijf! Tot slot is een kijkje nemen in het historische stadscentrum van Nijmegen of met een bootje onder ’s Hertogenbosch gaan ook zeker de moeite waard.
Steden en dorpen
’s Hertogenbosch en Nijmegen liggen beide op ongeveer 30 minuten rijden. Voor een supermarkt, bakker en allerlei andere faciliteiten kun je echter terecht in de omliggende dorpen. Terrassen en sfeervolle horeca zijn er in overvloed te vinden!
-
Is een vakantieadres nog beschikbaar en wat is de prijs?
Selecteer de door jou gewenste aankomst & vertrekdata in de kalender, voer het aantal personen in en je ziet direct de totaalprijs én de omgerekende prijs per persoon.
-
Kan ik een optie plaatsen en hoe lang is een optie geldig?
Het is mogelijk om een optie plaatsen. Een optie plaats je wanneer je nog even met de rest van de groep wilt overleggen voordat je een definitieve boeking plaatst. Het plaatsen van een optie is kosteloos en vrijblijvend. Kies een aankomst & vertrek en vul vervolgens het optieformulier in. De verhuurder zal de optie bevestigen, zodat het vakantieadres tijdelijk wordt geblokkeerd. Een optie is veelal 3 dagen mogelijk. Binnen deze termijn laat je de verhuurder weten of je de optie wenst om te zetten in een boeking.
-
Kan ik een bezichtiging inplannen?
Ja dat kan. Je dient eerst een optie te plaatsen op de periode die je eventueel wilt boeken. Bij de opmerkingen geef je aan dat je een kijkafspraak wilt inplannen. De verhuurder neemt vervolgens contact met je op om een kijkafspraak in te plannen. Heb je nog geen definitieve datum? Ook dan is het nodig om een optie te plaatsen, waarbij je bij de opmerkingen vermeldt dat je nog geen definitieve datum hebt.
-
Hoe kan ik een vakantiehuis boeken?
Kies een aankomst & vertrek en vul het boekingsformulier in. De verhuurder zal vervolgens contact met je opnemen om de boeking verder af te handelen. Wanneer de verhuurder de boeking heeft goedgekeurd, ontvang je automatisch een e-mail.
-
Kan ik een vraag stellen aan de verhuurder?
Ja, het stellen van een vraag kan eenvoudig door het invullen van het optieformulier. De vraag plaats je vervolgens bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder zal de vraag zo spoedig mogelijk beantwoorden.
-
Ik wens graag telefonisch contact met de verhuurder. Is dat mogelijk?
Ja, dat is mogelijk. Vul hiervoor het optieformulier in en stel je vragen alvast in het 'opmerkingen' veld. Dit kun je eenvoudig ingeven bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder kan aan de hand daarvan direct telefonisch contact met je opnemen!
-
Hoe gaat het met betalen?
Nadat de verhuurder je boeking heeft goedgekeurd, ontvang je van de verhuurder een boekingsbevestiging inclusief betalingstermijnen. Je betaalt dus rechtstreeks aan de verhuurder. De verhuurder is vrij om zijn eigen betalingstermijnen te hanteren. Veelvoorkomend is een aanbetaling van ca. 50% binnen 2 weken na boeken en de resterende 50% uiterlijk 4 weken voor aankomst.
-
Bekijk hier alle veelgestelde vragen