Gezellige vakantiehuis met serre en sauna
Prijzen & Beschikbaarheid
De Verhuurder
Het vakantiehuisje is voorzien van een grote woonkamer met gashaard en serre met houtkachel. Er is een lange eettafel waaraan u gezamenlijk kunt eten. De open keuken grenzend aan de woonkamer is van alle gemakken voorzien zoals koel-diepvries combinatie, oven, magnetron, 5-pits gasfornuis en vaatwasser.
Het vakantieadres is zo ingericht dat er altijd de mogelijkheid bestaat om je even af te zonderen, mocht je daar behoefte aan hebben. Hiervoor is in het vakantieverblijf voldoende ruimte. Buiten vindt u een heerlijke tuin met houten tuinset.
Slaapkamer 1: 2x 1-persoonsbed
Slaapkamer 2: 2x 1-persoonsbed
Slaapkamer 3: 2x 1-persoonsbed + 1x stapelbed
Badkamer met dubbele douche, toilet en dubbele wastafel
Boven:
Slaapkamer 4: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 5: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Jim - November 2021
Ruim en verwelkomende plek. Goede uitvalsbasis om mooie en stevige wandelingen te doen. Maartje is zo lief, behulpzaam en correct in communicatie. Ik tip de plek aan vrienden, zeker weten.
J.H. - Oktober 2021
Wij hebben met ons hele gezin een heel gezellig weekend gevierd in dit vakantiehuis in Sluis. Een huis van alle gemakken voorzien en heel prettig om daar te verblijven. Een echte aanrader! De ontvangst met een mooi boeket in de serre en op de slaapkamers erg leuk. Fam.de Laat.
Reactie van verhuurder Maartje
Rick - September 2021
Mooi huisje met veel ruimte.
Algemeen
- WiFi
- 3 Douches
- 4 Toiletten
- 6 Wastafels
- 1 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 5 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (cups)
- Wasmachine
- Dekbedden
- Kussens
- Centrale verwarming
Extra faciliteiten
- Sauna
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij de zee
- Nabij een natuurgebied
- Langs een rivier / meer
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Doelgroepen
- Familie
- Vrienden / vriendinnengroep > 30 jaar
Knokke is te vinden op 12,5 km, met honderden winkels, welke ook weer op zondag open zijn! Brugge ligt op slechts 20 kilometer en is op de fiets dus ook nog te doen. Brugge is natuurlijk de cultuurstad van België en heeft zelfs de erkenning van werelderfgoed door Unesco! Tot slot is Gent te vinden op 35 km, volgens Lonely Planet is Gent het best bewaarde geheim van Europa. Met plaats 7 (!) op de lijst van te bezoeken steden van de wereld!