Karakteristieke accommodatie gelegen in de natuur (560)

De Verhuurder
Dit luxe groepshuis bevindt zich in een witte Limburgse boerderij, midden in een prachtig natuurgebied vlakbij de Maas. Dit vakantieadres heeft 15 slaapkamers, meerdere badkamers en is zeer geschikt voor families tot 54 personen. Vanuit de vakantieboerderij wandel je het bosrijke gebied in, waar graslanden, ruigtes, rietvelden en moerassen elkaar afwisselen, een fantastische locatie voor een familiereünie!
De groepsaccommodatie bestaat uit het Voorhuis en het Achterhuis, samen voorzien van 15 slaapkamers en 11 badkamers. De riante woonkamer van zowel het Voorhuis als ook het Achterhuis is erg ruim opgezet met meerdere plekken om gezellig samen te komen. De zithoek is voorzien van een aantal banken en grote fauteuils om je heerlijk in te nestelen en op de SmartTV met internet een leuke familiefilm te kijken. In beide delen staan meerdere houten tafels, die je als buffettafel kunt gebruiken, als losse tafels kunt laten staan of aan elkaar kunt schuiven voor het gezamenlijke ontbijt of diner. De keuken van het Achterhuis is van vele gemakken voorzien zoals 5-pits gasfornuis, oven, magnetron, 3 koelkasten en 2 vaatwassers. De grote keuken van het Voorhuis is zeer goed uitgerust met een 6-pits gasfornuis, dubbele oven, magnetron, 2 koelkasten en 2 vaatwassers, zodat je niet alleen makkelijk voor het hele gezelschap een maaltijd kunt bereiden, maar je daarna ook snel de vieze vaat weggewerkt hebt en allemaal lekker kunt genieten van een kopje heerlijke koffie. Tevens vind je hier nog een extra eettafel en een wasmachine.H eb je zin in een fanatieke spelletjesavond, met bijvoorbeeld biljart, voetbalspel, sjoelen, darts of mega vier op een rij? Dat kan uitstekend in de riante inpandige recreatieruimte!
De 7 slaapkamers van het Achterhuis bevinden zich allemaal op de eerste etage, net als de badkamers. De drie badkamers zijn voorzien zijn van een douche, wastafel en een toiletruimte met fonteintje. Alle slaapkamers zijn met lichte kleuren in gericht en gedecoreerd, hebben comfortabele bedden en een eigen wastafel, zodat het ochtend- en avondritueel in alle privacy uitgevoerd kan worden. De 8 luxe slaapkamers van het Voorhuis zijn verdeeld over de begane grond en de eerste verdieping. Beneden bevinden zich de eerste 4 slaapkamers en op de bovenste verdieping vind je de andere 4. Alle kamers zijn zeer sfeervol ingericht, voorzien van comfortabele boxspringbedden en een moderne privé badkamer, met douche, toilet en wastafel.
Op het fraai aangelegde terras is het goed toeven. Terwijl de kinderen veilig binnen de omheining schommelen, klimmen en op de glijbaan of de twee trampolines spelen, kunnen de volwassen op de houten picknickbanken genieten van het mooie weer en het leuke gezelschap. Het gedeeltelijk overdekte en omheinde terras met loungehoek en vuurkorf nodigt uit om ook bij regenachtig weer van het weidse uitzicht te genieten. Kom je tijdens Sinterklaas, Kerst, Pasen of Halloween, dan is de accommodatie in deze sferen versierd.
Voorhuis
Het Voorhuis is voorzien van 8 slaapkamers met eigen douche, toilet en wastafel.
Beneden:
Slaapkamer 1: 3x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 2: 1x 2-persoons boxspringbed + 1x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 3: 1x 2-persoons boxspringbed + 1x stapelbed
Slaapkamer 4: 4x 1-persoons boxspringbed
Boven:
Slaapkamer 5: 4x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 6: 3x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 7: 4x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 8: 4x 1-persoons boxspringbed
Achterhuis
Boven:
Slaapkamer 9: 2x 1-persoonsbed + 1x stapelbed + wastafel
Slaapkamer 10: 4x 1-persoonsbed + wastafel
Slaapkamer 11: 4x 1-persoonsbed + wastafel
Slaapkamer 12: 4x 1-persoonsbed + wastafel
Slaapkamer 13: 4x 1-persoonsbed + wastafel
Slaapkamer 14: 2x 1-persoonsbed + 1x stapelbed + wastafel
Slaapkamer 15: 1x 2-persoonsbed + wastafel
3 douches en 4 wastafels
Karin - November 2022 ‐ 25 volwassenen + 15 kinderen
We hebben genoten van de locatie, ruim opgezette huizen met goed ingerichte keukens. Kamers zijn ruim en netjes
Peter - Oktober 2022 ‐ 37 volwassenen + 10 kinderen
2 accommodaties gezamenlijk gehuurd biedt voor familieweekend veel mogelijkheden om overdag veel samen te doen, maar toch de nacht met je eigen gezin door te brengen. We hadden vooraf voor 50 personen (37 volwassenen, 9 kinderen en 4 ukkies) al een een sluitende indeling van de 15 kamers kunnen maken, maar met 45 werkelijke overnachters werd het nog soepeler te verdelen. Daarbij zat de oudere generatie net wat luxer dan het merendeel van de jongere generatie.
Reactie van de verhuurder
joanna - Augustus 2022 ‐ 50 volwassenen
Een super leuk verblijf gehad, mooie omgeving, alles is keurig en netjes schoon. Erg fijn dat alle slaapkamers een eigen badkamer hebben, en de recreatie ruimte ook een super pluspunt voor groot en klein. Bedankt voor het aangename verblijf.
Nina - September 2021 ‐ 40 volwassenen
De verhuurders ontvingen ons erg vriendelijk en gastvrij. Het verblijf was geweldig! Met een groep van 40 mensen (25-30 jr) hebben we een heel fijn weekend gehad. We hadden beide verblijven gehuurd waardoor we geen directe buren hadden, daardoor was er geen overlast door ons muziekje in de avonden. Overdag hebben we activiteiten buiten georganiseerd waar voldoende ruimte voor was. Ook het huis mochten gezellig aankleden en versieren. We komend volgend jaar weer graag terug, hartelijk bedankt!
Reactie van de verhuurder
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Sportvereniging
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 11 Douches
- 13 Toiletten
- 22 Wastafels
- 5 Kinderbedjes
- 4 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Keuken
- 10 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasmachine
- Dekbedden
- Kussens
- Centrale verwarming
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Biljart
- Dartbord
- Tafelvoetbal
- Sjoelbak
- Tafeltennistafel (binnen)
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Speeltoestellen
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Overdekt terras
- Vuurkorf
Extra faciliteiten
- Natuur zwemvijver
- Opladen elektrische fietsen
Mindervaliden
- Brede deuren
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Meerdere accommodaties op het terrein
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
In de omgeving is voor jong en oud van alles te doen. Natuurliefhebbers kunnen in Noord Limburg heerlijk fietsen en wandelen. Natuurgebied ’t Sohr, waar een klimaatbuffer is aangelegd, is op slechts 1.5 km van de accommodatie gelegen. Hier slingert een Maasgeul door het widse landschap waarin graslanden, ruigtes, rietvelden en moerassen elkaar afwisselen. De grote kudde Schotse Hooglanders is erg indrukwekkend om te zien.
Voor de kinderen is een bezoek aan Aardbeienland in Horst of Toverland in Sevenum zeker de moeite waard. Andere leuke activiteiten zijn de Hertog Jan brouwerij, de kasteeltuinen in Arcen, de watermolen graanbranderij in Arcen, het dierenpark in Overloon of zwemmen in het natuur recreatiewater van de Witte Vennen. Niet te vergeten de mogelijkheden om te winkelen in Horst, Venray, Nijmegen, Roermond en Venlo.