Ruime groepsaccommodatie met groot zwembad en speelveld (1567)
De Verhuurder
Gezellige groepsaccommodatie voor 30 personen met 10 slaapkamers en 10 badkamers gelegen in waterrijk gebied. Dit vakantieadres is zeer ruim opgezet en bijzonder geschikt voor het jaarlijkse familie- of vriendenweekend. Ben je op zoek naar een accommodatie met veel privacy? Elke slaapkamer is ingericht als een appartement met eigen zithoek en keukenblok.
Natuurlijk kun je ook met z’n allen samen zijn in de gezamenlijke ruimte en daarnaast kan er samen gekookt worden in de professionele keuken. De sfeervolle en volledig ingerichte gezamenlijke ruimte heeft een zithoek met tv, eethoek, bar met tapinstallatie en een muziekinstallatie. De volledig ingerichte keuken heeft o.a. een 6-pits gasfornuis, vaatwasser, braadslee, oven en magnetron.
In totaal zijn er 10 ruime en volledig ingerichte slaapkamers. Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt. Daarnaast heeft elke slaapkamer een zitgedeelte, tv en keukenblok met koelkast.
Buiten is een heerlijk terras met tuinmeubilair en een speeltuin. De accommodatie is gelegen aan de rand van een camping. Hierdoor kun je gebruik maken van de camping voorzieningen zoals een sportveld, zwembad (mei t/m september), midgetgolf, tafeltennistafel, biljart en voetbaltafel. Er kunnen fietsen worden gehuurd om de prachtige omgeving te ontdekken. Voor de kinderen zijn er skelters te huur waarmee ze zich prima kunnen vermaken op het terrein.
Beneden:
Slaapkamer 1: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 2: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 3: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 4: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 5: 4x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Boven:
Slaapkamer 6: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 7: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 8: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 9: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Slaapkamer 10: 2x 1-persoonsbed + douche, toilet en wastafel
Beneden zijn 3 slaapkamers voorzien van hoog-laag bedden, aangepaste douche en aangepast toilet.
Sikke - Maart 2023 ‐ 14 volwassenen + 12 kinderen
Heerlijk weekend Ook nog mooi uit fietsen geweest Biljart was altijd bijna bezet
Erik - November 2022 ‐ 12 volwassenen + 9 kinderen
Dit jaar hadden wij ons jaarlijkse familieweekend in deze accommodatie. Wij waren met ca. 20 personen (volwassenen en kinderen). Wat betreft de accommodatie; de zit/leefruimte was ruim voldoende voor ons als familie. Van het biljart, de voetbaltafel en het dartbord hebben wij met veel fanatisme en plezier gebruik gemaakt. De bar was een graag geziene plek. Iedere grote slaapkamer een eigen douche/toilet, ook erg prettig. Inclusief een mooie omgeving. Kortom; een geslaagd familieweekend.
J - September 2022 ‐ 12 volwassenen + 8 kinderen
mooi en ruim verblijf, maar met enigszins verouderd meubilair
Homme - Mei 2022 ‐ 10 volwassenen + 3 kinderen
Super vriendelijk en behulpzaam personeel. Prachtig weekend gehad.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 10 Douches
- 13 Toiletten
- 1 Kinderbedjes
- 1 Kinderstoelen
- 1 Kinderboxen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Keuken
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasmachine
- Wasmachine
- Droger
- Dekbedden
- Kussens
- Alle slaapkamers zijn voorzien van eigen douche, toilet en wastafel
- Centrale verwarming
- Accommodatie bestaat uit losse huisjes of appartementen
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Speeltoestellen
Mindervaliden
- Accommodatie is gelijkvloers
- Aangepast toilet
- Aangepaste douche
- Hoog-laag bed
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Buiten het centrum
- Op een vakantiepark
Natuur
Naast Nationaal Park Weerribben-Wieden - een indrukwekkend watergebied met verschillende meren, vaarten, bossen, laagveen en moerasgebied – ligt ook het Rijksmonument Waterloopbos binnen handbereik. Een historisch openlucht laboratorium in een prachtig polderbos. Het relatief vlakke landschap leent zich daarnaast voor een mooie fietstocht, waarbij een stop in Giethoorn of in één van de andere prachtige waterdorpen, niet mag ontbreken. Huur een bootje of fluistersloep en ontdek de sfeervolle vaarten en meren.
Activiteiten
Er is een geweldig vlonder- en laarzenpad op loopafstand van de accommodatie, ook leuk voor de kinderen. Andere buitenactiviteiten te over in de omgeving, zoals varen, fietsen, wandelen, kanoën, suppen en zwemmen. Verder is er ook in de omgeving genoeg te doen. Van bezoekerscentrum De Wieden in St. Jansklooster tot Netl De Wildste Tuin in Kraggenburg, ook de Orchideeënhoeve is een geschikt uitje voor jong en oud!
Dorpen en steden
In de nabije omgeving vind je oude Zuiderzeestadjes, waarvan Blokzijl niet mag ontbreken tijdens een uitstapje. De vestingstad Steenwijk is de moeite waard voor een mooie stadswandeling. Door de ligging in de kop van Overijssel, zijn de andere provincies Friesland, Drenthe en Flevoland makkelijk te bereiken. Ook Hanzesteden Zwolle, Kampen en Hasselt liggen op rijafstand. De supermarkt, bakker en slager liggen binnen handbereik.