Familie accommodatie nabij het bos met Finse Kota en hottub
Prijzen & Beschikbaarheid
De Verhuurder

Daisy
De grote woonkamer is voorzien van een ruime zithoek, audiovisuele middelen en biedt voldoende ruimte aan het hele gezelschap. De aangelegen horecakeuken bevat professionele apparatuur zoals 8-pits gasfornuis, oven, magnetron, vaatwasser en voldoende koeling.
Op de begane grond bevinden zich 6 slaapkamers en 3 badkamers. Voor mindervaliden is er een aangepaste douche- en toiletruimte. Op de eerste verdieping bevinden zich de overige 8 slaapkamers en 2 badkamers.
De omgeving leent zich voor prachtige wandelingen en natuurtochten. De hottub en Finse kota bieden alle mogelijkheden om aansluitend een relaxmoment in te lassen.
Bij de accommodatie bevindt zich een grote speel- en dierenweide, met pony’s, eenden en kippen. Op de speelweide zijn onder andere schommels, een trampoline, duikelstangen, een tafeltennistafel en wipwap te vinden. De overdekte speelruimte is voorzien van een tafeltennistafel, dartspel en airhockey. De omgeving biedt een grote variëteit aan wandel- en fietsroutes.
Bijzonderheden:
Dit vakantieadres is zowel voor kleine als grotere groepen geschikt en staat daarom twee keer op ons platform. Het betreft hetzelfde vakantieadres met dezelfde foto's & prijzen en wordt dus ook altijd aan één groep tegelijk verhuurd.
Slaapkamer 1: 5x 1-persoons bed
Slaapkamer 2: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 3: 6x 1-persoons bed
Slaapkamer 4: 6x 1-persoons bed
Slaapkamer 5: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 6: 6x 1-persoons bed
3 Badkamers met douche, toilet en wastafel
Boven:
Slaapkamer 7: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 8: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 9: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 10: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 11: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 12: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 13: 2x 1-persoons bed
Slaapkamer 14: 2x 1-persoons bed
2x douche + 2x toilet + 6x wastafel
welmoed - April 2022
Prachtige locatie, mooie ruime ruimtes. Kota is geweldig voor met name de jeugd ook de hottub voor jong en oud. Informatie duidelijk met Qr codes . Wel jammer is dat je door bepaalde slaapkamers moet gaan om in andere slaapkamer te komen.
Reactie van verhuurder Daisy
Gerrit - Oktober 2021
Een heerlijk onderkomen. Voor elk wat wils. Buiten zowel als binnen PERFECT. Twents tappas buffet TOP
Reactie van verhuurder Daisy
Henk - Oktober 2021
Prachtige plek, met hele leuke en goede voorzieningen voor buitenactiviteiten en aparte binnen ruimte voor tafeltennis etc. Mondelinge communicatie prima. Mail communicatie kan beter
Reactie van verhuurder Daisy
Crinoline - Augustus 2021
We hebben het geweldig gehad!
Wouter - Juni 2021
Was een heel fijn weekend mooie omgeving . Fijn huis met genoeg ruimte zonder elkaar in de weg te lopen .ook voor de kinderen was het genieten!
Reactie van verhuurder Daisy
stan - Juni 2021
Mooi verblijf op een mooi landgoed
Algemeen
- WiFi
- 5 Douches
- 8 Toiletten
- 11 Wastafels
- 2 Kinderbedjes
- 2 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- Televisie
- Openhaard of houtkachel
- Keuken
- 8 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasmachine
- Wasmachine
- Droger
- Dekbedden
- Kussens
- Centrale verwarming
Extra faciliteiten
- Hottub
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Biljart
- Dartbord
- Pooltafel
- Tafelvoetbal
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Voetbalveld
- Volleybalveld
- Beachvolleybalveld
- Tafeltennistafel (buiten)
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Kampvuurplaats
- Overdekt terras
Mindervaliden
- Accommodatie is gelijkvloers
- Aangepast toilet
- Aangepaste douche
- Drempelloos
- Brede deuren
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Meerdere accommodaties op het terrein
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Op een vakantiepark
- Heuvelachtig landschap
Doelgroepen
- Familie
- Vrienden / vriendinnengroep > 30 jaar
Direct aan het landgoed ligt het Haagse Bos, een uitgestrekt natuurgebied met verschillende wandelroutes. Andere bossen in de directe omgeving zijn de Lonnekerberg en het Hartjesbos. Wandelen kan tevens uitstekend in de omgeving van Vliegbasis Twente, een actief vliegveld waarvan delen lange tijd buiten gebruik zijn geweest. Hier worden jaarrond diverse evenementen georganiseerd, van dinosaurustentoonstellingen tot festivals.
Op enkele minuten rijden ligt recreatiegebied Het Hulsbeek. Deze, in Oldenzaal gelegen, recreatieplas biedt in de zomer volop ligweides en zwemwater, maar leent zich tevens voor een leuke wandeling mét een koffiepauze onderweg. Onderdeel van Het Hulsbeek zijn onder andere een kartbaan, klimbos, kanovaren en een paintballarena.
Activiteiten
In de directe omgeving zijn tal van leuke uitjes te vinden. Mocht je je op het landgoed van de accommodatie niet kunnen vermaken, dan is er voor jong en oud op korte afstand iets te doen. Monkey Town Twente is een indoor speeltuin voor kinderen en op hetzelfde terrein (Go Planet Enschede) bevinden zich tevens een kartbaan, Zero55 lasergamearena, ijsbaan en een bioscoop.
In Hengelo ligt attractiepark de Waarbeek en voor een rustiger uitje kun je bijvoorbeeld een kijkje nemen bij oude steenfabriek de Werklust. Zwemmen kan in de openlucht, maar ook in het subtropisch zwembad van Enschede (Aquadrome) of Almelo (Preston Palace).
Dorpen en steden
Met Enschede, Hengelo én Oldenzaal in de buurt zijn alle faciliteiten binnen handbereik. In Enschede vind je één van de grootste winkelcentra van de regio en de binnenstad van Oldenzaal kun je terecht voor een gezellig terrasje. In de steden zijn tevens diverse stadsparken te vinden en kun je uiteraard terecht voor een leuke escaperoom.