Familiehuis met overdekt terras, hottub & speelzolder (4116)

De Verhuurder
Dit vakantieadres ligt aan de Duitse grens in het Achterhoekse landschap. Het vakantieadres is geschikt voor 16 personen en voorzien van 7 slaapkamers en 3 badkamers. Buiten is er een prachtig luxe groot verwarmd overdekt terras, een hout gestookte hottub en een barbecue. Het grote overdekte terras zorgt ervoor dat je zowel in de zomer, als in de winter, heerlijk buiten kunt zitten. De houtkachel in het overdekte terras, zorgt voor extra sfeer en een aangename temperatuur. Het gebruik van de hottub, houtkachel (inclusief een basisvoorraad hout) en barbecue (gas) is inbegrepen bij de huurprijs. Vanuit de tuin heb je een weids uitzicht over de weilanden. Ook is er een groot beachvolleybal veld en een trampoline in de tuin.
In het voorhuis zit een ruime woonkamer met een grote luxe bank en een lekker chill hoekje met uitzicht op de tuin. In het achterhuis zit een grote woonkeuken met kookeiland en open keuken, die beschikt over een koelkast, vaatwasser, combi-magnetron en een inductie kookplaat. De koks staan in verbinding met de overige gasten die gezellig een bordspel kunnen spelen aan de eettafel of TV kunnen kijken.
Verder zijn er op de begane grond 4 luxe slaapkamers, voorzien van mooie tweepersoons boxspring bedden en 2 badkamers met douche, toilet, urinoir en wastafel. Daarnaast is op de begane grond nog een apart toilet met wastafel. Op de eerste verdieping vind je nog 3 slaapkamers met boxspring bedden, waarvan in één slaapkamer twee losse boxspring bedden staan. Niet te vergeten de speelzolder met biljart en twee speelkamers.
Het vakantiehuis ligt naast een erf met melkkoeien en jongvee. Vanuit de tuin kijk je uit over de weilanden waar ’s zomers de koeien grazen, haasjes rondhuppelen en reeën rennen. De omgeving leent zich voor (grensoverschrijdende) fiets- en wandelroutes die je kennis laten maken met de mooiste plekken van de Achterhoek. Er is een mogelijkheid elektrische auto's op te laden, in overleg en tegen betaling. Er zijn 3 elektrische fietsen te huur. Kortom: alle luxe en faciliteiten voor een geslaagde vakantie!
Beneden:
Slaapkamer 1: 2x 2-persoons boxspringbed
Slaapkamer 2: 1x 2-persoons boxspringbed
Slaapkamer 3: 1x 2-persoons boxspringbed
Slaapkamer 4: 1x 2-persoons boxspringbed
Badkamer met douche, toilet, urinoir en wastafel
Badkamer met douche, toilet, urinoir en wastafel
Toilet met wastafel
Boven:
Slaapkamer 5: 1x 2-persoons boxspringbed
Slaapkamer 6: 1x 2-persoons boxspringbed
Slaapkamer 7: 2x 1-persoons boxspringbed
Badkamer met douche, toilet en 2 wastafels
Super mooi vakantie huis. Mooie omgeving. Alles was goed voor elkaar top weekend gehad met vrienden!
Het was een geweldige locatie een super schoon huis! Heel erg groot !een super mooie hottub. En een grote tuin en overkapping.
Wat een heerlijk weekend hebben wij gehad in dit fantastische huis! Om te verdwalen... Veel ruimte en een mooie landelijke omgeving. Genoten van de hottub! Ook de service is heel fijn en toegankelijk. De bedden zijn opgemaakt bij aankomst en de handdoeken liggen klaar. Alles compleet! Ook genoeg spelletjes naast de ruimtelijke speelzolder met pooltafel. Wij komen graag eens terug!
Reactie van de verhuurder
Hebben hier een super gezellige Kerst gevierd met ons gezin in deze riante woning. Zeer vriendelijke mensen met een rondleiding door de stal. Komen vast nog een keer terug.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- WiFi
- 3 Douches
- 1 (Lig)baden
- 6 Toiletten
- 6 Wastafels
- 2 Kinderstoelen
Faciliteiten
- Woonkamer
- 4 Aantal gaspitten / kookplaten
- Koelkast
- Diepvries
- Combi-magnetron
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (Senseo)
- Dekbedden
- Kussens
- Airco
- Centrale verwarming
- Accommodatie + locatie geschikt als trouwlocatie
- Buitenkeuken
- Barbecue
Indoor recreatievoorzieningen
- Overdekte speelruimte
- Pooltafel
- Sjoelbak
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Beachvolleybalveld
- Trampoline
- Kinderen kunnen binnen een omheining spelen
- Kampvuurplaats
- Zandbak
- Overdekt terras
- Kinderfietsjes
- Vuurkorf
- Buitenkachel
Extra faciliteiten
- Hottub
- Berging voor bijvoorbeeld fietsen
- Opladen elektrische fietsen
Ligging van de locatie
- Accommodatie wordt uitsluitend door u gehuurd
- Landelijk gelegen
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
- Op een actieve boerderij
- Minder dan 15 km van een grote stad gelegen
Natuur
Vanuit de accommodatie sta je binnen enkele minuten in het buitenland. Net over de Duitse grens kom je vrijwel direct in de buurt van de Rijn, waar zich verschillende wandel- en fietsroutes uitstrekken over de dijken en langs gezellige dorpen. Ten oosten van het vakantiehuis ligt natuurpark ‘Anholter Schweiz’, met mooie aangelegde tuinen en verschillende dierenverblijven. Op 20 minuten rijden ligt het Montferland. Een heuvelachtig natuurgebied met uitgestrekte bossen, uitkijkpunten en horecagelegenheden.
Activiteiten
Net boven het Montferland ligt recreatiegebied het Stroombroek, waar je kunt waterskiën, minigolven en zich ook dagattracties als Het Land van Jan Klaassen bevinden. Er liggen tevens verschillende golfbanen in de buurt die het mogelijk maken om een clinic te volgen of een balletje te slaan. Breng een bezoekje aan Wildpark Anholter Schweiz of strijk neer op de terrassen aan de Rijnpromenade in Emmerik.
Dorpen en steden
Naast Emmerik (DE) en Anholt (DE) liggen ook Gendringen, Ulft en Dinxperlo in de buurt van het vakantiehuis. Alle faciliteiten zijn binnen handbereik en voor een middagje uitgebreid shoppen kun je terecht in Doetinchem.
-
Is een vakantieadres nog beschikbaar en wat is de prijs?
Selecteer de door jou gewenste aankomst & vertrekdata in de kalender, voer het aantal personen in en je ziet direct de totaalprijs én de omgerekende prijs per persoon.
-
Kan ik een optie plaatsen en hoe lang is een optie geldig?
Het is mogelijk om een optie plaatsen. Een optie plaats je wanneer je nog even met de rest van de groep wilt overleggen voordat je een definitieve boeking plaatst. Het plaatsen van een optie is kosteloos en vrijblijvend. Kies een aankomst & vertrek en vul vervolgens het optieformulier in. De verhuurder zal de optie bevestigen, zodat het vakantieadres tijdelijk wordt geblokkeerd. Een optie is veelal 3 dagen mogelijk. Binnen deze termijn laat je de verhuurder weten of je de optie wenst om te zetten in een boeking.
-
Kan ik een bezichtiging inplannen?
Ja dat kan. Je dient eerst een optie te plaatsen op de periode die je eventueel wilt boeken. Bij de opmerkingen geef je aan dat je een kijkafspraak wilt inplannen. De verhuurder neemt vervolgens contact met je op om een kijkafspraak in te plannen. Heb je nog geen definitieve datum? Ook dan is het nodig om een optie te plaatsen, waarbij je bij de opmerkingen vermeldt dat je nog geen definitieve datum hebt.
-
Hoe kan ik een vakantiehuis boeken?
Kies een aankomst & vertrek en vul het boekingsformulier in. De verhuurder zal vervolgens contact met je opnemen om de boeking verder af te handelen. Wanneer de verhuurder de boeking heeft goedgekeurd, ontvang je automatisch een e-mail.
-
Kan ik een vraag stellen aan de verhuurder?
Ja, het stellen van een vraag kan eenvoudig door het invullen van het optieformulier. De vraag plaats je vervolgens bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder zal de vraag zo spoedig mogelijk beantwoorden.
-
Ik wens graag telefonisch contact met de verhuurder. Is dat mogelijk?
Ja, dat is mogelijk. Vul hiervoor het optieformulier in en stel je vragen alvast in het 'opmerkingen' veld. Dit kun je eenvoudig ingeven bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder kan aan de hand daarvan direct telefonisch contact met je opnemen!
-
Hoe gaat het met betalen?
Nadat de verhuurder je boeking heeft goedgekeurd, ontvang je van de verhuurder een boekingsbevestiging inclusief betalingstermijnen. Je betaalt dus rechtstreeks aan de verhuurder. De verhuurder is vrij om zijn eigen betalingstermijnen te hanteren. Veelvoorkomend is een aanbetaling van ca. 50% binnen 2 weken na boeken en de resterende 50% uiterlijk 4 weken voor aankomst.
-
Bekijk hier alle veelgestelde vragen