4 houten vakantiehuisjes (met eigen veranda) en groepsruimte (157)

De Verhuurder
Dit unieke vakantieadres ligt midden tussen de weilanden in Drenthe, op korte afstand van Nationaal Park Weerribben-Wieden. De weg naar de accommodatie toe, belooft al veel over de rust die je zult ervaren. ’s Ochtends word je wakker tussen de schapen en kijk je kilometers ver over de omliggende akkers. De 4 losse vakantiehuisjes en bijbehorende groepsruimte zijn geschikt voor 16 personen, voorzien van alle hedendaagse gemakken én bieden volop privacy! Vakantiehuisje 1 ligt op ca. 15m van de groepsruimte en vakantiehuisje 4 op ca. 75m. Bekijk hier een leuke video over dit vakantieadres.
Je beschikt over 4 ruime houten vakantiehuisjes op palen met een eigen keuken, woonkamer met eettafel, 2 slaapkamers én een badkamer. De ene slaapkamer is voorzien van een 2-persoonsbed, de andere van een stapelbed en beide kamers hebben een directe aansluiting tot de tussenliggende badkamer. Ieder huisje is voorzien van een eigen veranda, vanaf waar je geniet van de mooiste zonsopgangen en ondergangen in alle rust, je staat tenslotte midden in de natuur!
Het grotere vijfde houten huisje wordt als groepsruimte gebruikt, voor de gezamenlijke momenten. Hier vind je een grote zitruimte met hoekbank, meerdere eettafels met genoeg stoelen, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, 5-pits inductieplaat en sanitair. Zo kun je met het hele gezelschap gezellig dineren óf een bordspel spelen onder het genot van een drankje. Ook hier beschik je over een grote veranda en héél veel buitenruimte! Organiseer een barbecue, neem plaats aan de grote houten picknicktafels midden in de weide en geniet van de ongerepte en pure omgeving.
Rondom het vakantieadres geniet je volop van de Drentse natuur. Hunebedden liggen binnen handbereik en ook verschillende grote natuurgebieden, zoals het Drents- Friese Wold, het Holtingerveld en Nationaal Park Dwingelderveld maken dit de ultieme locatie voor wandelaars en fietsfanaten. Neem een badmintonset en een voetbal mee en jong en oud weet zich te vermaken op het terrein én in de omgeving van deze bijzondere locatie!
Eigen keuken met eettafel
Slaapkamer 1: 2x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 2: 1x stapelbed
Badkamer met douche en toilet
Vakantiehuisje 2:
Eigen keuken met eettafel
Slaapkamer 3: 2x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 4: 1x stapelbed
Badkamer met douche en toilet
Vakantiehuisje 3:
Eigen keuken met eettafel
Slaapkamer 5: 2x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 6: 1x stapelbed
Badkamer met douche en toilet
Vakantiehuisje 4:
Eigen keuken met eettafel
Slaapkamer 7: 2x 1-persoons boxspringbed
Slaapkamer 8: 1x stapelbed
Badkamer met douche en toilet
Groepsruimte:
Keuken met eettafels en zithoek
Toilet + wastafel
Fantastisch weekend gehad met een luidruchtige clan: gezongen en gedanst zonder overlast voor omwonenden. Elk gezin een eigen huisje bovendien. Super.
Wij hebben met ons gezelschap 4 huisjes en de algemene ruimte gehuurd. Er is plek genoeg voor iedereen en de huisjes zijn keurig, leuk ingericht en schoon. Voor onze groep hadden wij het leuker gevonden als het laatste huisje iets dichterbij elkaar had gestaan, maar als je een huisje apart huurt is de ruimte er omheen wel fijn natuurlijk. De huisjes zelf zijn klein, maar praktisch en compleet. Luxe kamperen op een mooie plek met ruim zicht!
Wij hebben een geweldig weekend gehad . Erg mooie huisjes en de groepsaccommodatie maakt het erg geschikt voor grotere groepen. Zeker een aanrader!
Wij hebben hier heerlijke dagen gehad, Mooi plek waar je helemaal tot rust komt.
Doelgroepen
-
Dit vakantieadres is geschikt voor:
- Familie
- Studenten
- Feestgroep
- Jongeren < 25 jaar
- School / Jeugdkamp
- Sportvereniging
- Voetbalteam
- Vriendengroep < 30 jaar
- Vriendengroep > 30 jaar
Dit vakantieadres wordt niet verhuurd aan:
Algemeen
- 4 Douches
- 5 Toiletten
- 5 Wastafels
Faciliteiten
- Woonkamer
- Keuken
- Koelkast
- Oven
- Vaatwasmachine
- Koffiezetapparaat (filter)
- Koffiezetapparaat (cups)
- Dekbedden
- Kussens
- Accommodatie bestaat uit losse huisjes of appartementen
Outdoor recreatievoorzieningen
- Tuin
- Tuinmeubelen
- Speelveldje
- Overdekt terras
Ligging van de locatie
- Meerdere accommodaties op het terrein
- Landelijk gelegen
- Bosrijke omgeving
- Buiten het centrum
- Nabij een natuurgebied
In de directe omgeving van het vakantiehuis zijn meerdere natuurgebieden te vinden: Dwingelderveld, het Drents Friese Wold en het Holtingerveld. Heidevelden, zandduinen, natuurplassen en uitgestrekte bossen liggen binnen handbereik. Diverse uitkijkpunten en picknickplekken maken een bezoek aan deze natuurgebieden tot een volwaardig dagje uit.
Activiteiten
In de omgeving van dit vakantieadres zijn volop leuke activiteiten te vinden. Op korte afstand ligt een klein dierenpark: Taman Indonesia, met diersoorten uit Azië en omstreken. Of bezoek de Hunebedweg in combinatie met een pauze bij Theehuis ’t Hunebed. Op korte afstand van elkaar zijn twee Hunebedden te vinden, een indrukwekkend stukje geschiedenis. In het nabijgelegen Appelscha ligt attractiepark Duinenzathe, heel geschikt voor de wat jongere kinderen. Een bezoek aan Giethoorn mag tevens niet ontbreken. Huur een bootje en vaar door de smalle kanaaltjes of wandel over de bruggetjes van het gezellige 'Giethoorn Village'.
Steden en dorpen
Steenwijk, Dwingeloo, Meppel, Zwolle en Giethoorn zijn een greep uit de dorpen en steden in de omgeving van het vakantiehuis. Je hebt alle faciliteiten bij de hand: bakkers, supermarkten, maar ook gezellige winkelcentra en terrassen.
-
Is een vakantieadres nog beschikbaar en wat is de prijs?
Selecteer de door jou gewenste aankomst & vertrekdata in de kalender, voer het aantal personen in en je ziet direct de totaalprijs én de omgerekende prijs per persoon.
-
Kan ik een optie plaatsen en hoe lang is een optie geldig?
Het is mogelijk om een optie plaatsen. Een optie plaats je wanneer je nog even met de rest van de groep wilt overleggen voordat je een definitieve boeking plaatst. Het plaatsen van een optie is kosteloos en vrijblijvend. Kies een aankomst & vertrek en vul vervolgens het optieformulier in. De verhuurder zal de optie bevestigen, zodat het vakantieadres tijdelijk wordt geblokkeerd. Een optie is veelal 3 dagen mogelijk. Binnen deze termijn laat je de verhuurder weten of je de optie wenst om te zetten in een boeking.
-
Kan ik een bezichtiging inplannen?
Ja dat kan. Je dient eerst een optie te plaatsen op de periode die je eventueel wilt boeken. Bij de opmerkingen geef je aan dat je een kijkafspraak wilt inplannen. De verhuurder neemt vervolgens contact met je op om een kijkafspraak in te plannen. Heb je nog geen definitieve datum? Ook dan is het nodig om een optie te plaatsen, waarbij je bij de opmerkingen vermeldt dat je nog geen definitieve datum hebt.
-
Hoe kan ik een vakantiehuis boeken?
Kies een aankomst & vertrek en vul het boekingsformulier in. De verhuurder zal vervolgens contact met je opnemen om de boeking verder af te handelen. Wanneer de verhuurder de boeking heeft goedgekeurd, ontvang je automatisch een e-mail.
-
Kan ik een vraag stellen aan de verhuurder?
Ja, het stellen van een vraag kan eenvoudig door het invullen van het optieformulier. De vraag plaats je vervolgens bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder zal de vraag zo spoedig mogelijk beantwoorden.
-
Ik wens graag telefonisch contact met de verhuurder. Is dat mogelijk?
Ja, dat is mogelijk. Vul hiervoor het optieformulier in en stel je vragen alvast in het 'opmerkingen' veld. Dit kun je eenvoudig ingeven bij 'Uw gegevens' > 'Persoonlijk bericht voor de verhuurder'. De verhuurder kan aan de hand daarvan direct telefonisch contact met je opnemen!
-
Hoe gaat het met betalen?
Nadat de verhuurder je boeking heeft goedgekeurd, ontvang je van de verhuurder een boekingsbevestiging inclusief betalingstermijnen. Je betaalt dus rechtstreeks aan de verhuurder. De verhuurder is vrij om zijn eigen betalingstermijnen te hanteren. Veelvoorkomend is een aanbetaling van ca. 50% binnen 2 weken na boeken en de resterende 50% uiterlijk 4 weken voor aankomst.
-
Bekijk hier alle veelgestelde vragen